CautareCautareLista membrilorLista membrilor Pagina de start a forumului Chicbebe Grupuri de utilizatoriGrupuri de utilizatori
InregistrareInregistrare
ProfilProfil
Mesaje privateMesaje private
AutentificareAutentificare
Lista Medici Pediatri

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Chicbebe -> Noi, parintii/ viitorii parinti
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
roxanica-mamica
Cel mai tare parinte
Cel mai tare parinte

Data inscrierii: 03/12/2003

MesajTrimis: Sam 06 03 2004, 6:21 pm    Titlul subiectului: Lista Medici Pediatri Raspunde cu citat (quote)

Haideti sa facem o lista cu pediatrii pe care ii recomandam si altor parinti , medici de care am fost multumiti . Daca doriti sa dati si cate o bila neagra cuiva , va rog sa o faceti , dar sa si explicati ce v-a determinat sa acordati minusul , pentru ca e bine de stiut de cine sa te feresti .

Nu mai e nevoie sa spun ca eu o recomand pe D-na Doctor Stanescu Denis , de la Medicover Grozovici si Spitalul Marie Curie . :P
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin

Data inscrierii: 19/09/2003

MesajTrimis: Lun 22 03 2004, 5:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu nu am o doctorita cu care sa ma laud asa ca ma multumesc sa citesc de cine sunteti voi multumite! Laughing Laughing
adita
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 24/09/2003

MesajTrimis: Lun 22 03 2004, 9:46 pm    Titlul subiectului: Re: Lista Medici Pediatrii Raspunde cu citat (quote)

roxanica-mamica a scris:

Nu mai e nevoie sa spun ca eu o recomand pe D-na Doctor Stanescu Denis , de la Medicover Grozovici si Spitalul Marie Curie . :P

Si noi la fel
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danielac
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 07/01/2004

MesajTrimis: Mar 23 03 2004, 4:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aici in oras la noi, in Alexandria, o respect ca medic pediatru pe Dr. Valcu Florenta.

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Forumista start
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 21/10/2003

MesajTrimis: Mie 24 03 2004, 5:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu o recomand cu incredere si din toata inima pe doamna doctor Jianu de la clinica Medicover Plevnei. Este un om deosebit care are grija de Alexa de cand aceasta avea 3 luni. De atunci, numai cuvinte de lauda la adresa dumneaei.
Sus
raluca badescu
Parinte "cu greutate"
Parinte

Data inscrierii: 04/05/2004

MesajTrimis: Mar 04 05 2004, 8:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

noi o laudam pe d-na dr nicoleta roma, chiar azi a vazut-o pe aia mica si i-a placut tare mult de evolutia ei.
si imi mai place de dr camelia si nu mai stiu numele de familie, dar lucreaza la acelasi cabinet cu d-na dr.
ea fiind internist.
Sus
Laura
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 23/07/2004

MesajTrimis: Mie 11 08 2004, 11:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In Constanta eu sunt foarte multumita de Dl. Doctor Sora. Ne vede aproape la orice ora din zi sa noapte, si nu se ambaleaza la orice , temperandu-ma astfel si pe mine. Embarassed Ca orice mama, un fleac devine o tragedie........ Confused

Nu este insa medicul lui de familie, asa ca daca trebuie sa ii fac un vaccin, ajung la altcineva, care are cu totul alte pareri. Si bineinteles mai apar
mama, care e din fire o femeie pesimista, si soacra, care-i soacra. Very Happy
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Forumista start
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 21/10/2003

MesajTrimis: Mie 11 08 2004, 11:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laura, Laughing Laughing , cred ca sotia d-lui doctor mi-a fost mie educatoare la gradinita. Am avut o d-na educatoare (tanara la vremea aceea, care avea o fetita) pe care o chema Sora si avea sotul medic.
Sus
Laura
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 23/07/2004

MesajTrimis: Mie 11 08 2004, 11:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Geanina-Luminita a scris:
Am avut o d-na educatoare (tanara la vremea aceea, care avea o fetita) pe care o chema Sora si avea sotul medic.

Laughing Laughing Laughing Nu e aceeasi, Sora pe care-l stiu eu are baieti si e ardelean (daca conteaza.....) Laughing
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Capri
Membru nou
Membru nou

Data inscrierii: 22/10/2004

MesajTrimis: Vin 22 10 2004, 3:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bine v-am gasit!
Il recomand in mod cert pe Dl. Doctor Catalin Vasile, de la Policlinica Academiei. Este asa cum numai in carti mai citim despre medici. Pe langa faptul ca o consulta pe fetita mea din cap pana in picioare la fiecare control (si deja are 3 1/2 ani micuta, nu mai e bebelus) nici nu se grabeste sa arunce cu antibiotice in ea la fiecare mica raceala.
Este un medic excelent!
Sus
admin
Site Admin
Site Admin

Data inscrierii: 19/09/2003

MesajTrimis: Sam 23 10 2004, 4:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bine ai venit Draguta Capri! Chiar nu am auzit de caest Doctor....dar e bine de stiut! Wink
raluca badescu
Parinte "cu greutate"
Parinte

MesajTrimis: Dum 28 11 2004, 8:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

noi am schimbat pediatra deoarece ne-am mutat din cartier.
mi-a parut si-mi pare inca rau, am zis ca atunci cand nu voi mai depinde cu vaccinarile de dispensarul asta ma duc la dr roma inapoi.
acum suntem la policlinica de la veteranilor, e foarte mare, d-na dr are cabinetul la etajul 1, fara rampa, asa ca daca ai nevoie urci ca vai de tine cu caruciorul ca la parter nu-i loc unde sa-l lasi, asta daca ai incredere sa=l lasi.
plus ca acolo daca am norocul nu gasesc decat 5 persoane la rand, de regula sunt multi.
eu o sun mereu, au mai sunat si ele, d-na dr cu asistenta, sunt dragutze adr se vede ca e un dispensar cu o structura de acum 20 de ani.
asta e....
Sus
sorana
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 01/07/2004

MesajTrimis: Joi 21 04 2005, 8:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Noi nu avem proriu-zis pediatru si nu am avut niciodata. Medicul de familie joaca rol de pediatru si o face excelent.
Am fost o singura data la Medicover si nu mi-a placut deloc (din pacate nu am retinut numele dr. pe care "am deranjat-o la sfarsit de program").

Pt. medicul de familie numai cuvinte de lauda - dr. Monica Pana - Pol. Ardeleni. Nici ea nu se arunca la antibiotice si e asa de calma si draguta ....
raluca badescu
Parinte "cu greutate"
Parinte

MesajTrimis: Mie 01 06 2005, 9:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

intre timp, de cand am postat ultima oara,m-am invatat oarecum si chiar cand am fost s-o vada pe denisa, ca tusea un pic,mi s-a parut ok.
am avut norocul si n-am stat deloc la coada.
pitic nu avea nimic si mai mult mi-a zis ca arata bine si alte sfaturi plus o multime de intrebari despre toate 3 in general.
Sus
Dr. Dintisor
Parinte incepator
Parinte incepator

Data inscrierii: 14/07/2005

MesajTrimis: Dum 28 08 2005, 5:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu v-o recomand cu toata inima pe dna dr. Jianu de la Municipal (alta decat la Medicover). Are grija de Andi de la 3 zile si nu are deloc pareri invechite. Pe noi ne-a pus sa-l scoatem in parc la 3 zile (cand am venit de la maternitate), am fost la mare si la munte deja (la sfatul ei) si bb se simte super, e voinic, vesel, creste f.f. bine... ce sa mai, tot respectul d-nei dr.
Sus
Luciana35
Membru nou
Membru nou

Data inscrierii: 30/03/2005

MesajTrimis: Lun 18 09 2006, 12:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu fac o recomandare din toata inima, pentru un medic cu "m" mare si un mare OM in acelasi timp: doctorul Mihai Craiu - I.O.M.C ( spital Marie Curie).
Daca ar fi mai multi medici sau oameni precum dansul, viata ar fi mult mai usoara, credeti-ma pe cuvant.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Chicbebe -> Noi, parintii/ viitorii parinti Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum